Všeobecné smluvní podmínky

Postup při rezervaci pobytu.
Návštevník se může obrátit na nás přes tuto stránku se svými dotazy, požadavky písemnou formou (e-mail). K tomuto je určen webová stránka rab-gyor.cz, kde má dvě možnosti zahájit komunikaci s námi.

  • Může využít na stránce funkce online rezervace ubytování přes náš rezervační server názvem travelport.cz Tím pádem však vše proběhne automatický a návštevník obdrží veškeré potřebné pokyny při průběhu rezervace.
  • Druhá možnost je zahájit komunikaci s námi pomocí e-mailu. Postup viz níže:

Provozovatel teto stránky nejpozdějíc během 48 hodin zodpoví otázky, učiní nabídku písemnou formou. Zpráva bude mít vždycky předmět Nabídka. Tím pádem však tento e-mail se má považovat vždycky pouze za nabídku. V nabídce zahrnuté ceny a podmínky platí 48 hodin po odeslání.

Návštěvník pokud respektuje nabídku může taktéž písemnou formu si objednat pobyt tak, že uvede jmená hostů, u dětí datum narození dětí a dále co ještě uzná za vhodné.

Provozovatel písemnou formou potvrdí objednané služby pokud možno v nejkratším termínu. Toto potvrzení host si uloží jako potvrzení pobytu a pokud je to nutné při nástupu se prokáže tímto dokladem.

Objednané služby mohou být placeny převodem, nebo na místě v hotovosti či úvěrovou, bankovní kartou.

Pokoj v hotelu je možno obsadit v den příjezdu od 14:00 hodin a v den odjezdu je třeba pokoj opustit do 10:00 hodin.

Zrušení objednaných služeb: host se zavazuje, že před zahájením používání objednaných služeb písemně vyrozumí provozovatele těchto stránek o jejich případném zrušení, variaci nebo jakékoli jiné změně. U individuálních služeb existuje možnost jejich zrušení bez placení penále jen v případě, že tato skutečnost – pokud neustanovuje s hostem uzavřená individuální dohoda jinak - byla ohlášena tři dny před jeho příjezdem.
Vyrozumění lze učinit i sms zprávou (+36 30 680 26 26) v češtině s odvoláním na důvod a na číslo objednávky.

Reklamace: případné stížnosti, které by se vyskytly během plnění hotelových služeb, může host do doby svého odjezdu písemně podat v recepci hotelu.

Tuto službu poskytuje firma KatkaFodor Bt., 1181 Budapest, Makói u. 13. (HU21944259) na svém portálu názvem www.rab-gyor.cz a na své domaině. Provozovatel garantuje, že ceny nacházejíci se na této stránce jsou schodné hotelovými cenami a zároveň se zavazuje, že učiní vše, aby hostu bylo nabídnutá vždycky možná nejlevnější cena (napr.: ceny z dostupných akčních nabídek, atd.).
Provozovatel provozuje dále níže uvedené stránky s tematikou cestovní ruch a rezervace pokojů:
www.hunguesthotels.cz l www.travelport.cz l www.balaton.cz

www.csehorszag.com l www.mosonmagyarovar.cz

Přejeme příjemný pobyt!

Pište, volejte česky!

Na níže publikovaném e-mailu NEPŘIHLAŠUJTE prosím skupiny - tyto přihlášky nebudou odpovězeny. Použijte odkaz NAHLÁŠENÍ SKUPIN. Telefon: (+36) 30 680 26 26 info@rab-gyor.cz
Vytvořeno službou Webnode