Mimořádně výhodná nabídka v lázních Zalakaros na období 5.-8. května 2012

Hotel Freya je jediný hotel v lázních Zalakaros, který má přímý vchod do lázní, čili můžete do lázeňského areálu přejít v koupacím plášti.Pokud si plánujete pobyt v období českých svátků od 5. května, pak v maďarských lázní již volné pokoje nenajdete. Ale my jsme Vám našli ještě pár volných pokojů v lázních Zalakaros v hotelu Freya***, a to za velice příznivou cenu. Za 4 dny - 3 noci zaplatíte pouze 120 Euro na osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Pravdou však je, že pokoje jsou k dispozici jenom v omezeném množství.
Cena obsahuje: 3x ubytování s bufetovou polopenzí, vstupenka do lázeňského areálu Gránit, pro dospelé použití koupacího pláště, DPH.
Ceny neobsahují rekreační taxu (1,7 Euro na osobu a noc a platí se od 18 let v hotelu), neobsahují parkování automobilu (za parkování se platí na místě 1,7 Euro na den) a dále neobsahují vstupenku do zážitkových koupelí (cena na osobu 5 Euro).
Podrobnosti nabídkyZeptat se na volný termín

Pište, volejte česky!

Na níže publikovaném e-mailu NEPŘIHLAŠUJTE prosím skupiny - tyto přihlášky nebudou odpovězeny. Použijte odkaz NAHLÁŠENÍ SKUPIN. Telefon: (+36) 30 680 26 26 info@rab-gyor.cz
Vytvořeno službou Webnode