Horké prameny, léčebná voda na každém kilometru

Maďarské lázně Hévíz. Horkovodné léčebné jezero v provozu i zímě. Maďarský provozovatel nových stránek o maďarských lázní nabízí komplexní, stručný popis 32 nejznámějších lázní.
Uvádí kromě stručného popisu jednotlivých lázní i vzdálenosti od největších českých měst (Praha a Brno). Nabízí rovněž možnost rezervace ubytování ve všech lázních. Toto všechno není možná žádná bombastická novinka, ale nespornou výhodou a předností je to, že nabízí masivní asistenci již při rezervování pobytu. Zákazník z ČR se může telefonicky obrátit na Zákaznické centrum, pokud si neví rady s rezervací. Je nabídnuta dokonce i nepřetržitě provozovaná telefonická asistence v češtině na území Maďarska pro zákazníky, kteří si rezervují pokoj přes stránky madarske-lazne.cz. Zdá se být praktickou informací i odkaz na stránce na aktuální dálniční poplatky v Maďarsku. Před plánováním cesty do maďarských lázní se Vám může hodit i odkaz Zákaznického centra. Zde se lze dočíst informace o cenách vstupenek, jídla a pití, apod. Článek Vám poskytne netradiční formou korektní informace k tomu, abyste mohli odhadnout, kolik počítat na vstupné v různých lázních. Podle informace provozovatelů stránek se bude tento odkaz Zákaznické centrum samozřejmě průběžně doplňovat.
Přejeme pěkný pobyt v maďarských lázních, kam mohou cestovat lidé třeba jen za odreagováním, relaxací či osoby trpicí různými zdravotními potížemi, v každém ročním období a to i s rodinou a dětmi - opravdu každá generace si přijde na své.

Pište, volejte česky!

Na níže publikovaném e-mailu NEPŘIHLAŠUJTE prosím skupiny - tyto přihlášky nebudou odpovězeny. Použijte odkaz NAHLÁŠENÍ SKUPIN. Telefon: (+36) 30 680 26 26 info@rab-gyor.cz
Vytvořeno službou Webnode