Často kladené otázky

Potřebuji při cestě do Győru z Rusovcích dálniční známku?

Ne. Z Rusovcích dojedete do Rajka pak najeďte na silnici 150 a pokračujte do Mosonmagyaróvár. V centru města pokračujte po silnici č. 1 (ne M1 - to je směr na dálnici). Do Győru dorazíte za 1 hodinu a ujedete 55 km.

Jak se prokazují důchodce a studenti?

V Maďarsku jsou platné zákony (a doklady) na to, jak se může prokázat svůj věk důchodce a student. Samozřerjmě je to skoro stejné i v jiných státech. Na pokledně pouze a výhradně ve zvláštních případech se vyžaduje nejaký doklad od důchodce a od studentů. Jaké jsou tyto případy? Například pokud "zralý třicátník" se vydává za důchodce, nebo za studenta pak od něho určite bude vyžádán nějaký doklad.
Každopádne doporučujeme důchodcům (a osobám starší než 60 let) a studentům (mladším než 18 let) brát sebou občanský průkaz nebo pas, a studentům starším než 18 let studentský průkaz ISIC.
Co se týče skupinám, doporučujeme organizátorům zájezdů připravit jmenný seznam cestujících resp. účastníků zájezdů obsahující kromě jména a příjmení datum narozeni, bydliště, číslo telefonu. Pak s tímto seznamem se lze hlásit na recepci lázní k odbavení. Nic méně takový seznam hodně pomůže i v takových případech, když se někdo ze skupiny nedostaví k odjezdu a případ je předán místní policii.

Děti a koupání v lázních

Pro malé děti je připraven dětský bazének a hrací kout. Malé děti však jsou povinný nosit koupací plenky.

Cena vstupenek

Podrobné informace o cenách najdete zde

Cena vsupenek pro skupiny

Ceny a podmínky jsou popsané zde

Je možné platit v bufetech s Euro a Kč nebo platební kartou?

Vstupenku a lázeňské služby můžete platit platební kartou (Visa, Maestro) na recepcí lázní. V hotovosti v Euor lze uhradit vstupenku na základě kurzu EUR-HUF určeného každý den pokladnou nebo v HUF.
Pohostinství: restaurace - služby můžete platit platební kartou, v Euro nebo HUF, v baru v bazénu - se platí v HUF nebo Euro v hotovosti.
Kč není paltné platidlo v Maďarsku. Samozřejmě však v bankách vymeňují Kč bez problému. K výmeně peněz doporučujeme maďarskou bankovní síť OTP.

Kolik je u vás v lázní lidí o svátcích, sobotu a neděli?

Je to různé. Odhady však zodpovedně nelze dělat. Pravdou je, že občas je nutno omezit příchod nových návštěvníku, ale to se stává jenom za rok maximálně jednou nebo dva krát.

Můžeme platit v českých korunách?

Ne. V Maďarsku je platná měna Ft.

Těhotenství a koupání

Před návštěvu lázní v případě těhotenství v každém případě se prosím poraďte se svým lékarem.

Vykupují banky v Maďarsdku Kč a jaký je kurz?

Ano, vykupují. O kurzu se informujte zde! Informace Vám poskyne po kliknutí na odkaz nějvetší, nejrozšířenější maďarská banka OTP Bank.

Pište, volejte česky!

Na níže publikovaném e-mailu NEPŘIHLAŠUJTE prosím skupiny - tyto přihlášky nebudou odpovězeny. Použijte odkaz NAHLÁŠENÍ SKUPIN. Telefon: (+36) 30 680 26 26 info@rab-gyor.cz
Vytvořeno službou Webnode