Jste jednotlivec a přejete si informace o lázních?
Pokud ano, prosím vstupte!
Jste CA, KK nebo jiná organizace?
Pokud ano, prosím vstupte!

Na těchto stránkách zhromážďujeme základní informace o městě Ráb (Győr), nabízíme online rezervace ve více než 55 zdejších hotelů. Dunaj, Rába (Ráb) a Rábca protékají "městem řek", které bylo jako Arrabona významným střediskem Pannonie již v době římské. Starý střed města se nacházel na vrchu Káptalan při ústí řeky Rába.  Zde stojí také nejpozoruhodnější budovy.

Město není jenom městem řek a barokních památek, ale se stalo také lázeňským městem, obzvlášť od roku 2003, když byl zahájen provoz zdejších termálních a zážitkových lázních jménem Győri Rába Quelle Élményfürdő. Již téměř tisíc let je Győr biskupským sídlem, které působivým centrem města s barokními stavbami okouzluje každého turistu.
Po kliknutí na fotku se můžete informovat o lázních Gyor či Ráb!

Online rezervace ubytování v městě Győr - Ráb!

Přejete si bydlet těsně u lázeňského areálu? Jediný penzion poblíž lázní je Termál Panzió Hanekám***. Hlavní vchod lázní je vzdálený ca 50 metrů od penziónu. Rezervujte si místo včas! Vše můžete učinit online - stačí kliknout na odkaz penziónu .

   

Upozornění a dobrá rada pro skupiny!

  • NAHLÁŠENÍ SKUPIN PŘEDEM doporučujeme každému organizátorovi jednodenních zájezdů do termálních lázních Győr v zájmu hladkého a rychlého odbavení po příjezdu. Předem písemně NENAHLÁŠENÁ SKUPINA bohužel NEMÁ NÁROK NA ŽÁDNOU SLEVU – účastníci skupiny platí plnou cenu  vstupného. Nahlásit skupinu (registrace skupiny)
  • Pokud přihlasujete skupinu páteční den na sobotu či na neděli to můžete učinit pátek pouze do 12 hodin!

  • Pokud obdržíme přihlášení po 12 hodině bohužel Vaše přihlášeni se považuje za bezpředmetné!
    V takových případech přihlášení můžete učinit pouze telefonický
    na čísle +36 96 514 900 a to německý.

Pište, volejte česky!

Na níže publikovaném e-mailu NEPŘIHLAŠUJTE prosím skupiny - tyto přihlášky nebudou odpovězeny. Použijte odkaz NAHLÁŠENÍ SKUPIN. Telefon: (+36) 30 680 26 26 info@rab-gyor.cz
Vytvořeno službou Webnode